33N Piaski <=> Mariampol
Od 18.03.11 jeździ na trasie PIASKI > Smukalska > Saperów > Ludwikowo > Żeglarska > Dworzec PKP > Królowej Jadwigi > Focha > Plac Kościeleckich > Rondo Jagiellonów > Markwarta > Rondo Ossolińskich > Rondo Wielkopolskie > Powstańców Wielkopolskich > Gajowa > Głowackiego > Skłodowskiej - Curie > Łęczycka > Fordońska > Kaliskiego > Akademicka > Andersa > Brzechwy > Fordońska > Bydgoska > Stary Fordon > Wyzwolenia > Andersa > Piłsudskiego > Nad Wisłą > Bora-Komorowskiego > Geodetów > MARIAMPOL
Liczba kolejności: 3 (także w dni wolne)
Częstotliwość kursowania jak dla każdej linii nocnej tj. śr. co 70-80 min.
Czas przejazdu:
Piaski - Mariampol - 69 min.
Mariampol - Piaski - 67 min.
Tabor w dni powszednie wygląda zazwyczaj tak:
33/1 Volvo B10ble
33/2 MAN NL223
33/3 Volvo B10ble
W weekendy najczęściej spotkać można 3 x Volvo B10MA, z rzadka MANa NG313.
Dla zainteresowanych rozkład wg. kolejności w załączniku.
33N
Moderator: spooney
-
- Posty: 31
- Rejestracja: 2012-04-04, 17:05
33N
W jakich latach linia 33N prowadziła po trasie Dworzec PKP - Osiedle Nad Wisłą?