Linia 68. Autobus łączący Glinki z Wyżynami, Bartodziejami i Leśnym. Trasa:
Glinki-Zdobywców Wału Pomorskiego-Wyszyńskiego-Lelewela-Sułkowskiego-Leśne. Tabor na tej linii to głównie Mercedesy Connecto i Citaro (ja niestety nie mam pamięci do numerów taborowych, więc jak ktoś wie coś więcej niech pisze
Rozkład: W sam raz, w szczycie co 12-15 min, poza szczytem co 20 min.
68
Moderator: spooney
68
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
O której poszczególne kolejności 68 robią zjazd i skąd?
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
Re: 68
68 Os. Leśne <-> Glinki
Ważne od: 4.01.2010r.
*- kolejności niskopodłogowe
Dni powszednie 7 kolejności, wozy 18-metrowe
Dni wolne 4 kolejności, wozy 18-metrowe
Dni Powszednie:
68/1* - W: 5:02 Z: 21:01 (Zmiana: 12:20)
68/2* - W: 6:50 Z: 18:24 (Zmiana: 12:35)
68/3* - W: 4:16 Z: 23:40 (Zmiana I: 11:35, Zmiana II: 15:29)
68/4 - W: 5:05 Z: 9:22
- W: 13:19 Z: 17:22
68/5 - W: 4:39 Z: 23:13 (Zmiana: 13:45)
68/6* - W: 4:24 Z: 23:37 (Zmiana: 13:58)
68/7 - W: 13:01 Z: 19:24
Dni Wolne:
68/1* - W: 4:21 Z: 23:13 (Zmiana: 13:38)
68/2* - W: 6:07 Z: 20:35 (Zmiana: 13:24)
68/3* - W: 6:48 Z: 23:38 (Zmiana: 14:08)
68/4* - W: 4:28 Z: 23:38 (Zmiana: 13:54)
Najczęściej spotykane wozy:
427, 435, 436, 491, 550, 563
Ważne od: 4.01.2010r.
*- kolejności niskopodłogowe
Dni powszednie 7 kolejności, wozy 18-metrowe
Dni wolne 4 kolejności, wozy 18-metrowe
Dni Powszednie:
68/1* - W: 5:02 Z: 21:01 (Zmiana: 12:20)
68/2* - W: 6:50 Z: 18:24 (Zmiana: 12:35)
68/3* - W: 4:16 Z: 23:40 (Zmiana I: 11:35, Zmiana II: 15:29)
68/4 - W: 5:05 Z: 9:22
- W: 13:19 Z: 17:22
68/5 - W: 4:39 Z: 23:13 (Zmiana: 13:45)
68/6* - W: 4:24 Z: 23:37 (Zmiana: 13:58)
68/7 - W: 13:01 Z: 19:24
Dni Wolne:
68/1* - W: 4:21 Z: 23:13 (Zmiana: 13:38)
68/2* - W: 6:07 Z: 20:35 (Zmiana: 13:24)
68/3* - W: 6:48 Z: 23:38 (Zmiana: 14:08)
68/4* - W: 4:28 Z: 23:38 (Zmiana: 13:54)
Najczęściej spotykane wozy:
427, 435, 436, 491, 550, 563
- Efemerydion
- Posty: 6
- Rejestracja: 2007-09-23, 13:43
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Kontakt:
68
Witam wszystkich!
Kto jechał już 68 do pętli Prądocińska? A może podzieli się ktoś zdjęciem?
Kto jechał już 68 do pętli Prądocińska? A może podzieli się ktoś zdjęciem?